Ballina Lajme A L A R M në Cerovë, ja çka u gjet në...

A L A R M në Cerovë, ja çka u gjet në pyll

Dje (25 nëntor), në ora 14 e 15 minuta, personi me inicialet Z.T. (52 vjeç) nga Cerova e Komunës së Zhelinës,  në SPB Tetovë ka raportuar se kishte gjetur një mjet shpër*thyes në pyllin sipër fshatit (gra*natë artil*erie 105 mm). Mjeti është marrë dhe
larguar nga vendi në mënyrë të sigurtë, njofton SPB – Tetovë, transmeton Tetova News.