Ballina Top Lajm Dy vëllezërit në Vaksincë të Kumanovës ndahen nga jeta brenda ditës së...

Dy vëllezërit në Vaksincë të Kumanovës ndahen nga jeta brenda ditës së sotme

Dy vëllezër nga fshati Vaksincë e Komunës së Likovës kanë ndërruar jetë brenda një dite, përcjell News-TV.

Bëhet fjalë për Demir dhe Hamdi Sejdiu, 78 vjeç respektivisht 76 vjeç.
Hamdiu ka ndërruar jetë në ora 2 të mëngjesit, kurse Demiri në mesditën e sotme (e premte, 20 nëntor 2020).