Ballina Kronika Tetovë, dhëndri rreh vjehrrin

Tetovë, dhëndri rreh vjehrrin

Mbrëmë (19 nëntor) rreth orës 19 e 30 minuta, efektivët e policisë të SPB-Tetovë e kanë arre*stuar 25-vjeçarin I.M. nga Tetova, i cili një orë e gjysmë herët, e kishte sul*muar fiz*ikisht babanë e gruas së tij Z.F. (57) nga Jazhinca e Tetovës, njofton SPB- Tetovë.
Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar.