Ballina Top Lajm Borë e madhe në Cyrih të Zvicrës, pamje që të lënë pa...

Borë e madhe në Cyrih të Zvicrës, pamje që të lënë pa fjalë (VIDEO+FOTO)

Ciryhu është mbuluar nga bora dhe ka marrë pamje mahnitëse.

Rrjetet sociale janë vërshuar nga pamjet e mrekullueshme.

Cyrihu është një qytet shumë i bukur, kurse bora i ka dhënë një pamje përrallore.

Në vazhdim keni dy video dhe shumë foto të publikuara gjatë orëve të fundit nga shumë njerëz të ndryshëm./tn