Ballina Aktualitet Numërohen mbi 97% të votave, ky është rezultati aktual

Numërohen mbi 97% të votave, ky është rezultati aktual

Lëvizja Vetëvendosje po prin e para me 48.17% të votave.

Ndërkohë e dyta është PDK me 17.32% të votave dhe e treta vjen LDK me 13.18% të votave.

Aktualisht AAK ka 7.40% të votave.

Nisma aktualisht ka 2.59% të votave, pamjaftueshëm për ta kaluar pragun. /Lajmi.net/

VIDEO bonus:

Artikulli paraprakVjosa Osmani: Ky rezultat shpresoj të jetë mësim për LDK-në (VIDEO)
Artikulli tjetërHumbja në zgjedhje, dorëhiqet Isa Mustafa