Ballina Kronika Nuk kishte dokument identifikimi, vihet pas hekurave 50-vjeçari nga Tetova

Nuk kishte dokument identifikimi, vihet pas hekurave 50-vjeçari nga Tetova

Dje (11 prill), rreth orës 15:15, në rrugën e ,,Ilindenit“ në Tetovë, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë arre*stuar banorin e Tetovës, 50 vjeçarin me inicialet I.Z. i cili nuk kishte patur me vete asnjë dokument identifikimi, çështja po sqarohet dhe dokumentohet, kështu që kundër tij do të përgatitet një parashtresë adekuate në përputhje me Ligjin për Letërnjoftime.

Artikulli paraprakANALIZA: Situata pandemike në botë, G7 duhet të bëjë presion për vaksinim global
Artikulli tjetër83-vjeçari Anthony Hopkins shkruan historinë, bëhet aktori më i vjetër që fiton çmim BAFTA