Ballina Aktualitet Kosovë Pamje nga stuhia e fuqishme që kaploi sot Lipjanin (VIDEO)

Pamje nga stuhia e fuqishme që kaploi sot Lipjanin (VIDEO)

Erëra të forta dhe breshër kanë  g o d i t u r  qytetin e Lipjanit ditën e hënë.

Në këto pamje mund të shihni intensitetin e reshjeve dhe shiun e rrëmbyeshëm që ra mbi këtë qytet. Ende nuk dihet për dëmet që ka shkaktuar kjo stuhi. Bëhet e ditur sa ka ndërprerje të rrymës në shumë pjesë të qytetit.

Shikoni pamjet më poshtë:

https://youtu.be/10xh8GtzbOM

Artikulli paraprakPamje si nëpër filma, makina rrokulliset nga maja e thepisur e malit, shpëton mrekullisht shoferi (VIDEO)
Artikulli tjetërBFI: “MUHAFIZI I 200 HAFIZAVE IA DORËZOI SHPIRTIN KRIJUESIT TË VET”