E hënë, 27 Shtator, 2021

Babai i njërit nga viktimat në Gjakovë ishte pak larg shtëpisë duke punuar me djalin tjetër (VIDEO)

Must Read

Dy fëmijë të moshave 12 dhe 13 vjeçare kanë humbur jetën në fshatin Ujz të Gjakovës, pasi shtëpia e tyre u kaplua nga zjarri.

Gjyshi i tyre ka dalë herët në mëngjes, ndërsa njërin nga fëmijët i cili ka shpëtuar, e ka marrë babai për të punuar pak larg shtëpisë, njofton Klankosova.tv.

Nuk dihen ende shkaktarët e zjarrit, mirëpo sipas dëshmitarëve kjo mund të ketë ardhur për shkak të problemeve të energjisë elektrike.

Sipas dëshmitarëve, njëri nga viktimave iu është gjetur trupi i pajetë matanë dhomës ku ka fjetur, pasi që ai është zgjuar dhe ka tentuar të ikë nga zjarri.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img