E hënë, 27 Shtator, 2021

LAJM PIKËLLIMI NGA TETOVA/Ndërroi jetë pronari i Euroturist-it, Ziber Bislimi

Must Read

Një lajm i hidhur i minutave të fundit. Ka ndërruar jetë pronari i agjencisë turistike Euroturist në Tetovë. Lajmi është publikuar në faqen zyrtare të kësaj agjencie, transmeton Tetova News.

Lajm pikëllimi!
Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi!
Sot, ndëroi jetë pronari i Euroturist Tetovë Z. Ziber Bislimi.
Varrimi do të bëhet nesër me 14.09.2021 pas namazit të drekës te varrezat e f. Sellcë.
U preht në paqe!
Familja Bislimi dhe stafi i Euroturist

Te Allahut jemi dhe vetem tek Ai do te kthehemi!
Ka nderuar jete axha im Ziber Bislimi.
Varrimi do te behet pas namazit te drekes te varrezat e f. Sellce.
U preht ne paqe !, shkruan Imer Bislimi.

Me pikëllim të thellë mësova lajmin për ikjen nga kjo botë të shokut tim të shtrejntë, Ziber Bislimi

E deshti rastësia që të takoheshim për herë të fundit para një muaji dhe s’premtonin kushtet të ngopeshim së foluri bashkë, ashtu siç e kishim zakon.
Do të më mungosh shumë miku im i shtrejtë.
Lamtumirë! T’u prehtë në paqë shpirti yt i bardhë,shkruan Xhemadin Neziri.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img