Ballina Aktualitet UEJL shënoi 20-vjetorin (VIDEO)

UEJL shënoi 20-vjetorin (VIDEO)

Universiteti i Evropës Juglindore shënon 20 vjetorin e themelimit të tij.

Mysafirë në këtë ngjarje madhështore janë emra eminentë të Arsimit.

Pos profesorëve dhe ekspertëve, pjesëmarrës janë dhe ministrja e Arsimit, Mila Carovska, krerë të disa komunave si dhe studentë të këtij Universiteti.

VIDEO:

Artikulli paraprakKjo letër të drejtohet ty që po kalon momente të vështira…
Artikulli tjetërZaev: Largohem nga qeveria pas sigurimit të shumicës parlamentare (VIDEO)