Ballina Argëtim Tea Trifoni e pranon: Luizi më pëlqente shumë, do kishim krijuar diçka...

Tea Trifoni e pranon: Luizi më pëlqente shumë, do kishim krijuar diçka bashkë! Kur të dalë jashtë do i propozoj

Ish banorja e Big Brother Vip II, Tea Trifoni, ka deklaruar sot se ka pasur një pëlqim të vërtetë për Luizin brenda shtëpisë.

Komentet ajo i bëri gjatë një emisioni në emisionin “E Diell” në TCH, ku tha se nëse Luizi nuk do e kishte ofenduar, ata mund të kishin krijuar diçka bashkë.

“Mua Luizi më pëlqente shumë dhe do doja shumë që të kishim krijuar diçka bashkë aty brenda, por nuk na eci se ai më ofendoi. Më serioze se kaq nuk ka”, tha Tea.

Më pas gjatë vijimit të intervistës së saj, ajo tha se do i propozojë Luizit sapo ai të dalë jashtë shtëpisë së BBV.

Ajo foli edhe për banorin më “Fake” brenda shtëpisë, për të cilin tha se është Olta Gixhari.

Artikulli paraprakMëlçia/ Mënyra efektive për të reduktuar yndyrën me 30%
Artikulli tjetërZbulimet e frikshme! Si funksionon ‘Grupi Wagner’ ushtria private e kontrolluar nga Putin