Ballina Aktualitet Sociale Tetovari ka gjetur një kuletë me sasi të konsiderueshme parash dhe vetëm...

Tetovari ka gjetur një kuletë me sasi të konsiderueshme parash dhe vetëm një fotografi, kërkon ndihmë për identifikimin e pronarit (FOTO)

Tetovari me emrin Fatih Huseini ka publikuar një njoftim në profilin e tij në facebook, ku thotë se ka gjetur një portofol me para të konsiderueshme brenda tij, po asnjë dokument, vetëm një fotografi. Ai ka publikuar fotografinë bashkë me njoftimin dhe kërkon ndihmë për identifikimin e pronarit të portofolit, transmeton tetova.com.

Statusi i plotë:

Përshëndetje
Së pari kërkoj falje që e publikoj këtë foto pa autorizimin e personit që shihni në foto,mirpo është në të mirën e këtij personi,mbrëm kam gjetur një KULETË në të cilën nuk ka as një dokumentacion identifikimi pos kësaj foto,nëse dikush e njef mundësisht të më shkruani në msenxher,se ka mjete të konsuderushme në atë kuletë
Ju faleminderit…

@tn.lajmelokale
@tetovanews