Ballina Aktualitet VIDEO/Fshati Kamjan ka një hall të madh, kërkon ndërhyrjen urgjente të Komunës...

VIDEO/Fshati Kamjan ka një hall të madh, kërkon ndërhyrjen urgjente të Komunës së Bogovinës!

Fshati Kamjan ka një problem të madh, kërkon ndërhyrjen urgjente të Komunës së Bogovinës! Në këtë fshat janë zhvilluar punime për kanalizimin dhe tani shkaktohet pluhur i madh për shkak të mospërmbylljes së punëve!

Nga Kamjani raporton korrespodenti i Tetova News, Dilaver Jonuzi:

 

Artikulli paraprakPutin kërënon Poloninë për Bjellorusinë: Territoret në Perëndim i ka dhuratë nga Stalini. Do nxjerr artilerinë e rëndë!
Artikulli tjetërE bëri të vuante gjatë jetës, 88-vjeçari shqiptar në Greqi rrëfen pse vrau gruan