Ballina Argëtim Showbiz Ç’ndodhi me Endrin/ Zhduket papritur nga skena në Dhërmi (VIDEO)

Ç’ndodhi me Endrin/ Zhduket papritur nga skena në Dhërmi (VIDEO)

Një incident u ka ndodhur këngëtarëve të njohur nga Korça, vëllezërve Endri dhe Stefi Prifti. Së bashku me Aleksandër Gjokën ata ishin të ftuar mbrëmjen e kaluar në një lokal në Dhërmi.

Teksa performonin në skenë, Endri Prifti është “zhdukur” papritur nga skena. Në fakt, këngëtari është fundosur pasi një pjesë e skenës është thyer.

Mësohet se ky incident nuk ka ndaluar performancën e tyre deri në mesnatë dhe se Endri nuk ka pësuar ndonjë lëndim pas incidentit. ©LAPSI.al

@tn.lajmelokale Ç’ndodhi me Endrin/ Zhduket papritur nga skena në #Dhërmi Një #incident u ka ndodhur këngëtarëve të njohur nga Korça, vëllezërve Endri dhe Stefi Prifti. Së bashku me Aleksandër Gjokën ata ishin të ftuar mbrëmjen e kaluar në një lokal në Dhërmi. Teksa performonin në skenë, #EndriPrift ♬ original sound – Tetova News – Lajme Lokale

@tn.lajmelokale
@tetovanews