Ballina Kronika Bie nga kati i nëntë i pallatit, ndërron jetë 40-vjeçari në Durrës

Bie nga kati i nëntë i pallatit, ndërron jetë 40-vjeçari në Durrës

Një 40-vjeçar ka ndërruar jetë në Durrës. Dyshohet se 40-vjeçari ka rënë aksidentalisht nga kati i nëntë i pallatit ku jetonte dhe për pasojë ka humbur jetën. Ngjarja e rëndë raportohet në lagjen nr.1 në Durrës. Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të kësaj ngjarjeje.

@tn.lajmelokale
@tetovanews