Ballina Kronika Po priste ullinj dhe trungu i ra sipër, humb jetën 45-vjeçari shqiptar...

Po priste ullinj dhe trungu i ra sipër, humb jetën 45-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 45-vjeçar shqiptar ka humbur jetën mesditën e sotme në Greqi. Mësohet se ai u përfshi në një aksident tragjik. Mësohet se shqiptari ishte prerë ullinj, ndërsa një prej trungjeve të mëdha është shkëputur duke i rënë sipër dhe e ka shtypur.

Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca që ka marrë trupin e pa jetë të 45-vjeçarit. Viktima me origjinë nga Shqipëria, jetonte në Korfuz me familjen dhe tre fëmijët e tij.