Ballina Argëtim Showbiz VIDEO: Momenti kur këngëtari rrëzohet papritur dhe jep shpirt në skenë

VIDEO: Momenti kur këngëtari rrëzohet papritur dhe jep shpirt në skenë

Brazili është në shok pa vdekjes së një këngëtari 30-vjeçar.

Pedro Enrique po performonte të mërkurën kur u rrëzua papritur dhe vdiq në skenë.

Në videon që tashmë është bërë virale kudo, shihet këngëtari teksa rrëzohet dhe jep frymën e fundit.

Enrique u dërgua në një spital por mjekët nuk ishin në gjendje të bënin asgjë për ta shpëtuar.

Sipas kompanisë diskografike të këngëtarit 30-vjeçar, ai humbi jetën si pasojë e një ataku kardiak.

Enrique ishte i martuar dhe baba i një vajze e cila lindi më 19 tetor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tetova News (@tetovanews)

@tn.lajmelokale
@tetovanews