Ballina Argëtim FOTO/ Njihuni me stjuardesën më të bukur të “Emirates”, ndez Instagramin

FOTO/ Njihuni me stjuardesën më të bukur të “Emirates”, ndez Instagramin

Kjo është një ndër bukuroshet që punon si stjuardesë në linjën ajrore “Emirates”.

Ajo është nga Lituania dhe quhet Brigita Jagelaviciute.

Falë punës së saj Brigita viziton shumë vende ekzotike dhe këtë e dëshmojnë dhe fotot e saj në Instagram.

“Deri tani kam qenë në 74 shtete. Janë vetëm 30% e botës, kështu që kam ende punë derisa t’i shikoj të gjitha”, shprehet 23-vjeçarja

Bliss. 🌞🙌🏼

A post shared by Brigita Jagelaviciute (@imbrigita) on

Because taking pictures with spaghetti is now a thing. 😂🍝❤️

A post shared by Brigita Jagelaviciute (@imbrigita) on

The world, chico… and everything in it.

A post shared by Brigita Jagelaviciute (@imbrigita) on

@tn.lajmelokale
@tetovanews