Ballina Argëtim Linda Morina mesazh Zaevit dhe Ahmetit, pritet kënga?! (VIDEO)

Linda Morina mesazh Zaevit dhe Ahmetit, pritet kënga?! (VIDEO)

Linda Morina është e revoltuar nga propozimi i ri i emrit “Ilinditase” duke thënë se kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev bashkë me Ali Ahmetin ia kanë vjedhur emrin.

Ajo pritet që revoltën e saj ta shprehë përmes një kënge. E këtë lajm e kanë paralajmëru bashkëpunëtorët e Lindës, të cilës i kanë shkruar që të reagojë deri në OKB.

Linda Morina ku po shkon po bën shou ashtu sikur javën e kaluar në Kojshia shou me Milaim Zekën.

Artikulli paraprak350 milionë euro për vëllain e Jankullovskës, a e mbani mend bombën e 34?! (VIDEO)
Artikulli tjetërPolicia kishte ditur se Grupi Kumanovës ishte në Goshincë, ja videoja ekskluzive (VIDEO)