Ballina Argëtim Showbiz Mc Kresha sjell këngën e re “Boulevard” (VIDEO)

Mc Kresha sjell këngën e re “Boulevard” (VIDEO)

Reperi Mc Kresha ka publikuar klipin e këngës më të re të titulluar “Boulevard”.

Për tekstin e këngës është përkujdesur vetë Kresha ndërsa për beatin Strike Beatz.

Kjo këngë e reperit vjen dy javë pasi së bashku me Lyrical Sonin dhe Bllekin publikuan këngën “Rruga nclub”.

Artikulli paraprakErdogan u bën thirrje turqve: Ktheni eurot e dollarët në lira
Artikulli tjetërPo pastrohet ushtria gjermane: Deri më tani janë zbuluar 89 djathtistë dhe 24 islamistë