Ballina Aktualitet Lajme MOS E HUMBISNI: Debat i paparë mes Alajdin Demirit dhe Vasko Eftovit!

MOS E HUMBISNI: Debat i paparë mes Alajdin Demirit dhe Vasko Eftovit!

Në vazhdim keni një debat të paparë mes Alajdin Demirit dhe Vasko Eftovit, drejtor i televizionit TV Alfa dhe njëkohësisht drejtues i emsionit “Vo Centar”. Një debat që nuk duhet ta humbisni!

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh me Italinë? Kaos, krizë kushtetuese, zgjedhje të reja
Artikulli tjetërPamje të frikshme: Rrugët shndërrohen në lumenj, njerëzit në panik, uji merr përpara gjithçka në Ellicott City (VIDEO)