Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, kurse gjatë pasdites pritet të ketë rrebesh shiu dhe vetëtima.

Do të fryj erë dobët në drejtimin verior të vendit. Temperatura do të lëvizë nga 6 gradë e deri më 25 gradë Celsius.

Artikulli paraprakNjë vit prej rrëzimit të Qeverisë Mustafa
Artikulli tjetërTrump tregon se ku do të takohet me Kim Jong-un