Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot në mbarë vendin do të mbaj mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë. Por nuk përjashtohen edhe vranësira të pakta. Gjatë pasdites priten të reshura lokale të shiut dhe vetëtima në rajonet e skajshme juglindore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 9 e deri më 15 gradë Celsius, ndërsa ajo e ditës nga 20 deri më 27 gradë Celsius.

Artikulli paraprakProfesoresha nga Madridi: Spanja më radikale ndaj Kosovës se Serbia
Artikulli tjetërFilloi në Sofje takimi Zaev-Cipras