Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot po mban mot i vranët, me mundësi për reshje të shiut dhe bubullima, në orët e pasdites.

Temperatura parashikohet të lëvizë prej 22°C e deri më 27°C. Mot i paqëndrueshëm pritet të ketë në pjesën qendrore dhe lindore, kurse në pjesën perëndimore të vendit mund të ketë edhe breshër.

Artikulli paraprakFikni telefonin pas orës 10 të darkës, ja arsyeja
Artikulli tjetërKreu opozitar grek: Republika e Maqedonisë së Ilindenit është mishërim i irredentizmit