Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot kryesisht do të jetë i kthjellët me diell dhe i ngrohtë. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 10°C e deri më 16°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 25°C e deri më 32°C.

Artikulli paraprak7000 sms ish-gruas, gjykata e dënon 6 muaj me kusht
Artikulli tjetërGruevski sërish në gjykatë për rastin “Titanik”