Ballina Aktualitet Lajme Sinani e pyet publikisht Agim Nuhiun: Çfarë ke nënshkruar në qeverisje me...

Sinani e pyet publikisht Agim Nuhiun: Çfarë ke nënshkruar në qeverisje me Çavkovin (VIDEO)

Pse ish pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare ndalen në kufij me minuta? Është një pyetje që ia adresoj zv/ministrit për Punë të Brendshme Agim Nuhiu dhe çfarë ka nënshkruar ai në qeverisje bashkë me Çavkovin?

Këtë pyetje profesori universitar ia ka drejtuar Nuhiut nga emisioni Info Magazinë- Klan Kosova.

Artikulli paraprakOhri kërkon disa nga përmendoret e “Shkupi 2014” (VIDEO)
Artikulli tjetërBDI nuk e rrespekton Platformën e përbashkët, nuk konsultohet me partitë tjera shqiptare