Ballina Aktualitet Shqipëri VIDEO/ Badigardët e Metës përplasen me një grua në Gjirokastër

VIDEO/ Badigardët e Metës përplasen me një grua në Gjirokastër

Presidenti Ilir Meta një ditë më parë ka qenë në Gjirokastër.

Por, badigardët e tij janë bërë pjesë e një incidenti me një qytetare.

Ajo ka kërkuar të takohet me Metën, por siç duket nga video e siguruar nga TemA, badigardët e Metës janë përpjekur ta izolojnë atë, çka ka sjellë reagimin e ashpër të qytetares.

Artikulli paraprakProtesta kundër kazinove dhe bastoreve sportive
Artikulli tjetërTetovë, përurohet hoteli “Merkur” (VIDEO+FOTO)