Ballina Aktualitet Lajme VIDEO/E tmerrshme: Shembet ura, zë poshtë kalimtarët, 18 viktima

VIDEO/E tmerrshme: Shembet ura, zë poshtë kalimtarët, 18 viktima

Imazhet e tmerrshme tregojnë pasojat e një rrëzimi të një ure e cila shkaktoi të paktën 18 viktima.

Ura ka rënë mbi mbi një autobus linje, 7 makina dhe disa motoçikleta, duke mos u lënë asnjë mundësi shpëtimi personave që po udhëtonin me to.

Nga sa raportohet, ura u shemb pranë Stacionit të Trenit Varanasi në Uttar Pradesh, Indi, të martën pasdite. (TemA)

Artikulli paraprakSa minuta duhet të ecni në ditë për të rënë 1 kilogramë në javë
Artikulli tjetërSa minuta duhet të ecni në ditë për të rënë 1 kilogram në javë