Ballina Argëtim VIDEO: Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet...

VIDEO: Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet ku*vë? Ja përgjigjet befasuese në Tiranë

“Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër për t’u quajtur kurvë?” Kjo ka qenë pyetja provokative që ka befasuar gratë e kryeqytetit.

“Zjarr Tv” ka përcjellë një video me përgjigjet e tyre të cilat do t’ju shkrijnë së qeshuri.

Hidhini një sy. (TemA)

Artikulli paraprakZaev: Këtë fundjavë bisedimet për ministrat dhe zv/ministrat
Artikulli tjetërPentagoni armatoset deri në “dhëmbë”, mësyn ushtarakisht në Atlantik