Ballina Argëtim Xhenifer Lopez sjell hitin e kësaj vere (VIDEO)

Xhenifer Lopez sjell hitin e kësaj vere (VIDEO)

Vetëm brenda një dite hiti i ri i pop yllit Xhenifer Lopez në bashkëpunim me KArdi Bi dhe DJ Kahled ka arritur të grumbulloj më shumë se 2 milion klikime në Youtube.

Kënga titullohet “Dinero” e incizuar nën regjinë e Xhozef Kan.

“Dinero” është pjesë e albumit më të mirë të Xhej Lo-s me titull “Por Primera Vez” që në shqip do të thotë “Për herë të parë”.

Artikulli paraprakKy është rusi që rrëzoi aeroplanin malejzian ku vdiqën 298 persona
Artikulli tjetërPërkthimet zyrtare, me gabime të mëdha (VIDEO)