Ballina Top Lajm Drejtpërdrejt nga varrimi i Fadil Vokrrit (VIDEO)

Drejtpërdrejt nga varrimi i Fadil Vokrrit (VIDEO)

Drejtpërdrejt nga varrimi i Fadil Vokrrit:

Artikulli paraprakGeti dhe Flori 10 milion për 2 javë (VIDEO)
Artikulli tjetërVIDEO/Skandal pas skandali/ Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit