Ballina Top Lajm VIDEO/Skandal pas skandali/ Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në...

VIDEO/Skandal pas skandali/ Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit

Zonja që u largua me forcë nga kryeministri Ramush Haradinaj nuk ishte e vetmja që e pati fatin e tillë gjatë ceremonisë së 140-vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit.

Aty ishte edhe një njeri i moshuar i cili nisi të fliste larg mikrofonit për Lidhjen e Prizrenit. Nuk shkoi gjatë dhe sigurimi e larguan prej aty.

Vlen të përmendet se ky njeri ishte në publik derisa po ndodhte ngjarja e largimit të mbesës së Mehmet Derallës.

Artikulli paraprakDrejtpërdrejt nga varrimi i Fadil Vokrrit (VIDEO)
Artikulli tjetërFëmijët e Vokrrit e përjetojnë rëndë humbjen e babait (VIDEO)