Ballina Top Lajm Fëmijët e Vokrrit e përjetojnë rëndë humbjen e babait (VIDEO)

Fëmijët e Vokrrit e përjetojnë rëndë humbjen e babait (VIDEO)

​Numër i madh i qytetarëve u mblodhën në varrezat e qytetit të Prishtinës, aty ku iu dha lamtumira e fundit Fadil Vokrrit, që ndërroi jetë të shtunën në mëngjes. Vokrri u varros sot në ora 17:00 dhe fëmijët e tij ishin në gjendje të rëndë emocionale.

Artikulli paraprakVIDEO/Skandal pas skandali/ Njeriu i dytë që u largua nga foltorja në 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit
Artikulli tjetërUnë nuk vi në varrimin tënd, Fadil Vokrri