Ballina Argëtim Showbiz Federica Nargi, në formë të shkëlqyer në plazhet e Mykonos (FOTO+VIDEO)

Federica Nargi, në formë të shkëlqyer në plazhet e Mykonos (FOTO+VIDEO)

Destinacioni i saj i preferuar është ishulli i famshëm grek, Mykonos. Edhe këtë verë ka udhëtuar bashkë me partnerin e saj futbollist, për të shfrytëzuar pushimet verore me përfundimit e sezonit futbollistik.

Po flasim me Federica Nargin dhe Alessandro Matrin, çiftin e famshëm italian, që tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë. Modelja 28-vjeçare shfaqet në formë të shkëlqyer në plazhet e Mykonos, që mbetet destinacioni më i preferuar i personazheve të njohura të showbizit.

#boomerang 🇬🇷

A post shared by federica nargi (@fede_nargi) on

🦎☀️

A post shared by federica nargi (@fede_nargi) on

Artikulli paraprakTrumpi e lideri verikorean Kim Jong-un takohen më 12 qershor në Singapor
Artikulli tjetërFëmijët në Kosovë – viktima të dhunës e varfërisë