Ballina Top Lajm Lajm tronditës: Ndërron jetë legjenda e futbollit kosovar, FADIL VOKRRI

Lajm tronditës: Ndërron jetë legjenda e futbollit kosovar, FADIL VOKRRI

Lajm tronditës për futbollin kosovar. Ka ndërruar jetë presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, në moshën 57-vjeçare.

Legjendës së futbollit kosovar i është përkeqësuar gjendja sot në një lokal të Prishtinës, për çka është dërguar me urgjencë në spital.

Por gjendja e tij ka shkuar duke u përkeqësuar dhe ai ka ndërruar jetë në qendrën kryesore spitalore të vendit.

Gazeta Olle ka konfirmuar lajmin nga persona të afërt me të Vokrrit, por edhe nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës.

@tetovanews