Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me diell dhe i ngrohtë, pasdite pritet të shfaqen edhe vranësira të pakta.

Në mesditë dhe gjatë pasdites në disa rajone të ketë rrebesh shiu dhe vetëtima, që gjatë fundit të ditës do të jenë më të shumta, sidomos në lindje të vendit.

Temperatura do të lëvizë nga 22°C e deri më 34°C.

Artikulli paraprakGjermania tërbohet me ambasadorin amerikan në Berlin: Po sillet si oficer kolonialist
Artikulli tjetër“Emri”, Kocias: Ka ardhur koha për përgjigje të mëdha