Ballina Argëtim Showbiz Video/ Bleona Qereti revoltohet në “Zonë e Lirë”: Hera e fundit që...

Video/ Bleona Qereti revoltohet në “Zonë e Lirë”: Hera e fundit që vij këtu

Bleona Qereti është “larguar” nga “Zonë e Lirë” pasi në ekran u shfaq video ku aktori Rezat Veleshnja imiton këngëtaren teksa ngrin vezët.

Këngëtarja ka aktruar në mënyrë perfekte teksa është ngritur nga karrigia dhe është nisur për të dalë.

Ndiqeni videon nga minuta 28:40

“Betohem që kjo është hera e fundit që unë do të jem këtu nëse nuk e heq këtë video. Ky është skandal, është injorancë e madhe. Je duke ofenduar të gjitha femrat me këtë”, tha Qereti.

Por vetëm pas këtyre fjalëve, ajo është rikthyer e qeshur në studio./tvklan.al

Artikulli paraprakMikpritja dhe romanca e femrave ruse në Botëror, plas debati në internet: Po rrisim një brez ku*vash
Artikulli tjetërFrancë-Argjentinë, formacionet e super ndeshjes