Ballina Aktualitet Lajme VIDEO+FOTO/ Ceremonia e varrimit të Jeton Rexhepit, i vrarë dje nga forcat...

VIDEO+FOTO/ Ceremonia e varrimit të Jeton Rexhepit, i vrarë dje nga forcat speciale të policisë së Maqedonisë

Sot në fshatin Llërcë u bë ceremonia e varrimit të Jeton Rexhepit, i cili u vra dje nga policia e Maqedonisë.

Në varrim kanë marrë pjesë një numër i madh njerëzish.
Në vazhdim keni videot dhe fotot nga kjo ceremoni mortore.

Artikulli paraprakSa është i mundur kompromisi Kosovë-Serbi për marrëveshjen finale?
Artikulli tjetërTakimi i Trump me Kim Jong Un në Singapor, Shtëpia e Bardhë zbulon detaje…