Ballina Aktualitet Shqipëri VIDEOT e frikshme: Skenat apokaliptike, ja çfarë ndodhi në Tiranë pas mesnatës

VIDEOT e frikshme: Skenat apokaliptike, ja çfarë ndodhi në Tiranë pas mesnatës

Për më shumë se 30 minuta Tirana është përfshirë nga një situatë e pazakontë duke u gdhirë e shtuna.

Bubullima, vetëtima dhe rrufe të shumta kanë terrorizuar banorët e kryeqytetit, ndërsa pamjet e mëposhtme tregojnë një situatë apokaliptike.

Situata ka vazhduar për më shumë se 30 minuta.(TemA)

Artikulli paraprakAmbicia tregtare: Kinezët i vënë syrin Europës
Artikulli tjetërEmri, partitë e nisin fushatën për referendum (VIDEO)