Ballina Argëtim Showbiz Ja pse e përmend Iggy Azalea, Bella Hadid në këngën e saj...

Ja pse e përmend Iggy Azalea, Bella Hadid në këngën e saj (VIDEO)

Këngëtarja dhe reperja e famshme amerikane Iggy Azalea, ka lançuar këngën e saj më të në të cilën ka përmendur edhe emrin e modeles së njohur Bella Hadid.

Kjo këngë është një bashkëpunim i saj me reperin e njohur Tyga dhe është për tu thënë se është një këngë shumë ritmike dhe “fetish” njëkohësisht… gjithsesi emri i modeles ka tërhequr vëmendje nga mediat e huaja.

Gjithsesi Bella nuk ka pse të shqetësohet sepse ajo thjesht e ka lavdëruar për bukurinë e saj… Kënga nuk duhet humbur për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Artikulli paraprakKANADA – Bilanci i të nxehtit ekstrem arrin në 54 të vdekur
Artikulli tjetërTË BËSH BIZNES ME MBETURINA, GARË RAJONALE PËR IDENË MË TË MIRË PËR RICIKLIM