Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë kryesisht me shi dhe errëra.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 27 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale e ditës do të jetë 17 gradë celsius.

Artikulli paraprakShqiptarët e tragjedisë greke, dëshmitë e mbijetesës (VIDEO)
Artikulli tjetërSeancë parlamentare për pyetjet e deputetëve ndaj kryeministrit dhe ministrave