Ballina Argëtim Showbiz Të ardhurat e Noizy-t kanë shkuar në 18 milion euro, reperi e...

Të ardhurat e Noizy-t kanë shkuar në 18 milion euro, reperi e zbulon vetë pasurinë

Vazhdimisht Noizy poston foto të klikimeve që arrin kënga duke motivuar edhe më shumë ndjekësit e tij për të vazhduar së dëgjuari këngën.

Por ditën e sotme që kënga ka kaluar milionin e 18-të, Noizy e ka publikuar postimin me një diçiturë të veçantë:

“Kjo shifër duket se të ardhurat e mia neto” – ka përfunduar ai duke treguar me pak fjalë se pasuria që ka shkon deri në 18 milion euro.

Por duket se më vonë Noizy nuk e ka menduar të përshtatshme këtë deklaratë, pasi e ka zëvendësuar me një tjetër.

Ky “screenshot” është siguruar nga “intv”, të cilët më pas kanë publikuar postimin e ndryshuar të Noizyt.

Artikulli paraprakMakinat, dieta dhe droga. Ja jeta “fenomenale” e Kristiano Ronaldos
Artikulli tjetërNesër zbulohet pllaka e UÇK-së në Golem të Kavajës, fjalim do të mbajë Ali Ahmeti