Ballina Aktualitet Shqipëri VIDEO/ Në Sarandë plas sherri për turistët

VIDEO/ Në Sarandë plas sherri për turistët

Kriza ekonomike dhe fakti që shqiptarët po braktisin bregun e jugut, ka bërë që të ketë edhe situata të pakëndshme.

Një e tillë ka ndodhur pasditen e sotme në Sarandë, ku disa persona janë përleshur me njëri-tjetrin për turistët dhe plazhistët ditor.

Siç duket edhe në pamje, ka pasur një konflikt verbal, që fatmirësisht nuk ka kaluar më tutje.

Pamjet janë bërë publike nga Saranda Televizion.

Artikulli paraprakZAEV I PËRGJIGJET KËRKESËS SË MICKOSKIT, NESËR SËRISH TAKIM LIDERËSH
Artikulli tjetërArrestimi i ruses në SHBA “u bë për të minimizuar” takimin Putin-Trump