Ballina Argëtim Showbiz Rashel Kolaneci vë në pah linjat fantastike në veshjet sportive (FOTO)

Rashel Kolaneci vë në pah linjat fantastike në veshjet sportive (FOTO)

Rashel Kolaneci është njëra nga prezantueset që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë dhe e bukur.

Veshur me tuta, pra me veshje sportive ajo dukej shumë në formë.

“Ajo dukej at mirë, duhet të jetë mëkat” ka shkruar Rashel.

 

View this post on Instagram

 

Lookin’ this good should be a sin 😈

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

 

View this post on Instagram

 

Make up by @erjona_erol 💕

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

Artikulli paraprakKumari, zbraz xhepat dhe sëmundje që “vret” shoqërinë (VIDEO)
Artikulli tjetërGjermania drejt një “Ostpolitike” të re?