Ballina Aktualitet Kosovë Berat Buzhala thumbon Halil Kastratin: Me para të huaja del nëpër kamera!

Berat Buzhala thumbon Halil Kastratin: Me para të huaja del nëpër kamera!

Berat Buzhala ka ironizuar me humanistin Halil Kastrati, duke shkruar se po bene marketing dhe po ndihmon njerëzit me para te huaja.

“Me fjale te tjera kjo ka qene pika e vetme qe besimtaret e Ronaldos u mundojshin me na e nxane kryte neve te Messit. Ronaldo pika e djalit. Ronaldo e don nanen. Ronaldo i ndihmon te varferit.

Kur cka me pa: Ronaldo denohet, madje duke e pranu fajesine.
Edhe ky pak a shume si Halil Kastrati, ka merak me dhane ndihma para kamerave. Nejse, Ronaldo paret e veta” ka shkruar Buzhala

Artikulli paraprakI jepet lamtumira e fundit të riut Arsim Idrizit ku më pas vdiq babai i tij
Artikulli tjetërÇudira shqiptare! Gruaja e lidh burrin dhe ikën, më vonë komshinjtë e shpëtojnë