Ballina Aktualitet Lajme Dridhet Qeveria, rrëzohet zëdhënësi (VIDEO)

Dridhet Qeveria, rrëzohet zëdhënësi (VIDEO)

Zëdhënësi Mile Boshnjakovski, pas përfundimit të konferencës së sotme për shtyp, përjetoi një fatkeqësi të vogël te shkallët e tribunës.

Pasi përfundoi me fjalimin në qendrën për shtyp, u pengua te shkallët dhe ra drejt në kokë.

“Filloi rënia e qeverisë” ishte një koment në rrjetet sociale./TetovaNews

Artikulli paraprakNgjarje e rëndë që tronditi Shkupin: Brenda natës ndërrojnë jetë djali 35-vjeçar dhe më pas edhe babai (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërKjo është surpriza që 7 vëllezërit ia bëjnë motrës së vetme (VIDEO)