Ballina Aktualitet Sociale Halil Kastrati dhuron live banesë në emisionin (VIDEO)

Halil Kastrati dhuron live banesë në emisionin (VIDEO)

Humamisti, Halil Kastrati, ishte i ftuari i radhës në emisionin “Oxygen”.

Kastrati edhe të shtunën gëzoi një familje duke e bërë me banesë dhe duke ngjallë emocione edhe tek shikuesit si brenda emisionit, ashtu edhe tek ata në ekranit televizive.

Lot dhe emocione të shumta për nënën Luljeta Bajrami dhe fëmijët e saj, kur marrin surprizën për dhurimin e banesës së re.

Artikulli paraprak10 vjet pa u takuar me të bijën/ Nëna e fton në program televiziv, vajza nuk i vjen në studio (FOTO)
Artikulli tjetërNë fshatin shqiptar ku nuk dëgjohet asnjë e qarë fëmije (VIDEO)