Ballina Aktualitet Shqipëri Sali Berisha publikon foton e rrallë me Ibrahim Rugovën

Sali Berisha publikon foton e rrallë me Ibrahim Rugovën

Ish-Presidenti i Kosovës Ibrahim Rugova po përkujtohet këto ditë nga miqtë, bashkëpunëtorët por edhe mijëra qytetarë nga Shqipëria dhe Kosova, në 13 vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.

Kështu, ish-Kryeministri Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një foto të rrallë me Rugova në një moment pushimi.

Ja postimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Me Presidentin Ibrahim Rugova, çaste pushimi! sb

Artikulli paraprakJa pse mund të ketë edhe zgjedhje të parakohshme parlamentare me ato presidenciale!
Artikulli tjetërBullgaria planifikon t’i japë fund skemës së shitjes së pasaportës për të huajt