Ballina Top Lajm Shqiptari që jetoi për 13 vjet në Afrikë tregon përvojën e tij...

Shqiptari që jetoi për 13 vjet në Afrikë tregon përvojën e tij (VIDEO)

Ali Obertinca, ish-punëtor i OKB-së në Sudan, ishte i ftuar sot në Express me ç’rast tregoi për eksperiencën e tij 13 vjeçare në Afrikë.

Si ishte jeta për një kosovar në kontinentin divers? Këto dhe shumëçka tjetër na tregon Obertinca, përmes intervistës së realizuar me të në studion e emisionit Express në KTV.

Artikulli paraprak‘Po gabon’: Letra e Baton Haxhiut për Ilir Metën ndez rrjetet sociale
Artikulli tjetërHamburgu, qyteti me jetën e natës më të mirë në botë