Ballina Aktualitet Reportazhe VIDEO/ Pamje fantastike me dron, Qafë Thanë-Lin-Pogradec mbuluar nga dëbora

VIDEO/ Pamje fantastike me dron, Qafë Thanë-Lin-Pogradec mbuluar nga dëbora

Qafë Thana, Lini, Pogradeci dhe Qafë Plloça jane të mbuluar nga dëbora. Pamjet janë mbresëlënëse teksa çdo pëllëmbë toke është e mbuluar me petkun e bardhë dhe e vetmja hapësirë e zbuluar është rruga gjarpëruese nga Qafë Thana, panorama përrallore në Lin, buzë liqenit të Pogradecit e deri në lartësinë e Qafë Plloçës në drejtim të qytetit të Korçës. raport.tv

Artikulli paraprakDimri në Shkup (FOTO+VIDEO)
Artikulli tjetërPompeo: Maqedonisë i hapet rruga drejt NATO dhe BE!